contacts_content

POMYSŁ

Poznajcie Dine in the Dark – innowacyjne podejście nie tylko do samego jedzenia, lecz przede wszystkim do delektowania się potrawami. Wraz z wejściem w ciemność otworzycie oczy i poznacie całą złożoność smaków i aromatów. Największym wyzwaniem będzie odgadnięcie, jakie potrawy znajdują się na Waszych talerzach. Zamykając oczy otworzycie drzwi do królestwa smaku. Teraz będziecie mieli okazję sprawdzić, czy ciemność naprawdę wyostrzy Wasze zmysły. Myślicie, że uda Wam się rozwiązać kulinarne zagadki? Czy na pewno jesteście gotowi na niewinną zabawę z własną percepcją? 

 

contacts_content

JAK TO DZIAŁA?

Po przybyciu do restauracji, kelnerzy w noktowizorach doprowadzą Was na miejsca. Należy pamiętać o wyłączeniu telefonów, niezakładaniu fluorescencyjnych przedmiotów. W trakcie kolacji światło może być bolesne dla oczu oraz popsuć zabawę. Wybrane przez Was potrawy będą podawane w odstępach czasowych. W przerwach będziecie mieć okazję do omówienia wrażeń oraz podejmiecie próbę odgadnięcia, jakiej potrawy właśnie posmakowaliście. Ze względów bezpieczeństwa prosimy o nieporuszanie się po sali. Jeżeli chcą Państwo wstać od stołu, wystarczy podnieść rękę. 

 

contacts_content

MENU

Menu Dine in the Dark stanowi tajemnicę. Możemy jedynie powiedzieć, że szef kuchni przygotowuje jadłospis w trzech wariantach: rybnym, mięsnym i wegetariańskim. Istnieją trzy wersje kolacji:

  1. Kolacja w Ciemności,
  2. Kolacja w Ciemności VIP,
  3. Kolacja w Ciemności z Muzyką na Żywo.

Jeżeli jesteście alergikami lub z innych powodów nie spożywacie konkretnych składników, prosimy o poinformowanie o tym w trakcie rezerwacji oraz w czasie składania zamówienia.