contacts_content

POMYSŁ

Dine in the Dark to zabawa ze zmysłami i konwencją. Ciemność wyostrza zmysły i zmienia percepcję. Proste czynności, takie jak jedzenie sztućcami, stają się trudne. Znane smaki nabierają tajemniczości i niecodziennego powabu. Ponadto, menu stanowi niespodziankę - Waszym zadaniem jest zmierzenie się z własnym doświadczeniem i rozwikłanie tajemnicy na talerzu. Niezależnie od wyniku śledztwa, przekonacie się, że świat smaków ma Wam wiele do zaoferowania... Czy jesteście gotowi na niewinną zabawę z własną percepcją?

 

contacts_content

JAK TO DZIAŁA?

Po przybyciu do restauracji, kelnerzy w noktowizorach doprowadzą Was do Waszych miejsc. Należy pamiętać o wyłączeniu telefonów, niezakładaniu fluorescencyjnej odzieży lub dodatków. Wybrane przez Was potrawy będą podawane w odstępach czasowych. W przerwach będziecie mieć okazję do omówienia wrażeń oraz podejmiecie próbę odgadnięcia, jakiej potrawy właśnie posmakowaliście. Ponadto spróbujecie gier angażujących pozostałe cztery zmysły i przekonacie się jak z biegiem czasu zmieni się Wasza percepcja.

 

contacts_content

WARIANTY

Menu Dine in the Dark stanowi tajemnicę. Możemy jedynie powiedzieć, że szef kuchni przygotowuje jadłospis w trzech wariantach: rybnym, mięsnym i wegetariańskim. Szczegóły pozostaną w zagadką aż do chwili, w której spróbujecie posiłku.

Istnieją dwa warianty kolacji:

  1. Dine in the Dark, czyli kolacja składająca się z przystawki oraz dania głównego wraz z zimnymi napojami bezalkoholowymi.
  1. Dine in the Dark VIP, czyli kolacja składająca się z przystawki, dania głównego, deseru oraz zimnych napojów bezalkoholowych oraz lampki wina.

.