contacts_content

DEGUSTACJA WINA W CIEMNOŚCI

Degustacja Wina w Ciemności to wyjątkowa podróż do świata, w którym liczy się zmysł smaku i węchu. Po przybyciu na miejsce uczestnicy wyjątkowej degustacji zostaną zaproszeni do specjalnej, wyciemnionej sali. Zaprowadzą ich tam kelnerzy wyposażeni w noktowizory. 

Prowadzącym wydarzenie będzie profesjonalny sommelier, który przedstawi zasady degustacyjne i opowie kilka ciekawych anegdot, których głównym bohaterem będzie wino.

Każdy z gości wydarzenia otrzyma 5 kieliszków wina o pojemności 100 ml każdy. Do nich podane zostaną  mini-przekąski, dobrane na zasadzie foodpairingu. 

Na zakończenie wieczoru zostaną zapalone światła, a uczestnicy zobaczą, jakie wina przyszło im kosztować.

Z tego wyjątkowego wydarzenia można skorzystać w Warszawie, Krakowie oraz Łodzi. Przeżycie dostępne jest w wersji dla jednej lub dwóch osób.

 

 

contacts_content

DEGUSTACJA PIWA W CIEMNOŚCI

Z myślą o miłośnikach pewnego złocistego trunku powstał Drink In The Dark - Beer Edition, czyli Degustacja Piwa w Ciemności. 


Cała zabawa, podobnie jak w przypadku Kolacji, opiera się na “wyłączeniu” zmysłu wzroku. Uczestnicy, przebywając w całkowitej ciemności, otrzymują zestaw 5 piw i dobranych, na zasadzie foodpairingu, przekąsek. 

Na początku goście degustacji odgadują nuty zapachowe i smakowe, a prowadzący opowiada historie i ciekawostki, dotyczące tego konkretnego rodzaju piwa.

Po spróbowaniu wszystkich piw i przekąsek światła zapalają się, a uczestnicy dowiadują się, jakich dokładnie piw próbowali. 

Degustacje Piwa odbywają się w restauracjach w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Przeżycie dostępne jest w wersji dla jednej lub dwóch osób.

 


. 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności