Trójmiasto - Restauracja "EL PASO"

La fiesta Mexicana! Kolacja w Ciemności w żywiołowym klimacie meksykańskiej kuchni? Takie rzeczy możliwe są tylko w stolicy Pomorza. Zawitajcie razem z nami do El Paso i przekonajcie się, że złota wolność zawarta była nie tylko w duchu historycznego Wolnego Miasta Gdańska, ale zachowała się do dzisiaj w klimatycznych lokalach tej portowej metropolii. Razem z Dine in the Dark odkryjcie nowoczesność ukrytą w zabytkowych murach. Unoszący się w powietrzu zapach chilli i świeżo wypiekanej tortilli oraz sącząca się meksykańska muzyka – czy może być lepsze miejsce by wyłączyć zmysł wzroku i pobudzić wszystkie pozostałe? Kolorowe, eleganckie w swym bogactwie wnętrze, odwołania do wszystkich symboli Ameryki Środkowej jak i duża przestrzeń – wszystko to pozwala przenieść się duchem do słonecznych bezkresów Meksyku. Pobłyskujące za barem butelki tequili, świeże cytryny i gwar rozmów zachęcają do  rozpłynięcia się w jedynym w swoim rodzaju klimacie Restauracji El Paso. To doskonałe miejsce nie tylko do rodzinnych spotkań czy wieczornego wypadu ze znajomymi, ale też do romantycznych chwil tylko we dwoje, oświetlanych blaskiem licznych świec. O tym jak tu jest ciężko opowiedzieć, jeśli samemu się tego nie poczuło. Z El Paso jest jak z fiestą – trzeba tego doświadczyć by to poczuć!

Menu

El Paso specjalizuje się w daniach kuchni meksykańskiej z elementami kuchni fusion. To połączenie klasycznych przepisów i odrobiny ekstrawagancji podawanych z dozą spontaniczności i papryczek jalapeno. Oczywiście, nie wszystko co meksykańskie musi być ostre tak, by palić niczym ogień. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ogromny wybór tapas, ponadprzeciętnie sycące porcje burito czy quesadillas, a do tego nasycone słońcem wina z Meksyku lub litrowe dzbanki orzeźwiających drinków – wszystko to tworzy barwną mozaikę smaków i aromatów.

Kup jako Voucher na prezent. 

Kontakt

Adres: ul. Opata Jacka Rybińskiego 24, Gdańsk
Tel. +48 58 535 75 41

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności