Trójmiasto - Restauracja "Piwnica Rajców"

W mieście o ponad tysiącletniej historii nasza Kolacja w Ciemności powędrowała do restauracji Piwnica Rajców. Położona w samym sercu Gdańska tuż przy fontannie Neptuna, urzeka swoim klimatem i kusi zapachami. Klimat restauracji czaruje i zachwyca tuż po przekroczeniu progu, a z każdą kolejną chwilą rozkochuje w sobie i wprowadza w inny świat, który kusi gotyckim wystrojem połączonym z prawdziwie gdańską kulturą. Nazwa restauracji to nie przypadek, wiąże się ściśle z tym, co ma nam do zaoferowania. Od wieków spróbować można tam najlepszych piw, które niegdyś serwowane były rajcom i możnym.

Menu

Wieki mijają, a Piwnica Rajców wciąż zjednuje sobie koneserów kuchni polskiej. Również dziś można spróbować tam najlepszej jakości piw oraz potraw, które muśnięte są przez Szefa Kuchni nutą nowoczesności. To właśnie on na potrzeby Dine in the dark łącząc składniki, przyprawy i aromaty stworzył dania, które zaskoczą swoim smakiem i przedstawią każdemu inne oblicze polskiej kuchni.

Kup jako Voucher na prezent.

Kontakt

Adres: ul. Długi Targ 44, Gdańsk

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności