Kraków - Restauracja "PIWNICA POD KOMINKIEM"

W Krakowie Kolacja w Ciemności odbywa się w restauracji “Piwnica pod Kominkiem” mieszczącej się w ścisłym centrum grodu Kraka, na Starym Mieście. Ulica Bracka, przy której znajduje się lokal, jest jednym z ulubionych zakątków spacerowiczów, a także słynie z tego, że to właśnie tam  “pada deszcz”. Urządzona w piwnicy zabytkowej, XVI wiecznej kamienicy, buduje swój nastrój historycznym wnętrzem i przyjemnym, dopasowanym wystrojem. Jest to idealne miejsce tak na spotkanie z rodziną, jak i romantyczną kolację przy świecach. Tajemnicze zakamarki renesansowych piwnic budują doskonałą przestrzeń, by realizować tam niesamowity spektakl zmysłów,  jakim jest Dine in the Dark.

 

Menu

“Piwnica pod Kominkiem” to jedno z najlepszych miejsc do spróbowania tradycyjnej kuchni polskiej. Na potrzeby jedzenia w ciemnościach, Szef Kuchni przygotował jednak dania nietypowe i nowoczesne, będące pewną wariacją na temat tradycyjnych potraw. Znane smaki i aromaty nabiorą zupełnie nowej barwy, kiedy staną się elementem Dine in the Dark. Polecamy odwiedzenie “Piwnicy pod Kominkiem” nie tylko w czasie turystycznej wizyty w Krakowie, ale także jako zwieńczenie romantycznego spaceru po tym przepięknym mieście. Nikt nie będzie zawiedziony klimatem ani smakiem, który przywita go w tym wyjątkowym miejscu.

Kup jako Voucher na prezent.

Kontakt

Adres: ul. Bracka 13, Kraków – Stare Miasto
Tel. +48 12 430 21 30

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności