Poznań - Restauracja "BULWAR"

Serce Poznania bije ponoć na rynku. Dlatego też Kolacja w Ciemności w Poznaniu realizowana jest w nastrojowej restauracji Bulwar. Z jej przeszklonych witryn rozciąga się przepiękny widok na fasadę poznańskiego ratusza, ale prawdziwy zachwyt wzbudzają ukryte głęboko pod powierzchnią bruku XV wieczne piwnice, w których tradycja miesza się z nowoczesnością. To w tym właśnie miejscu pojawiają się rodziny, ludzie biznesu i zakochani, by spędzić miło czas w miejscu szykownym i pełnym smaku.

Menu

Restauracja Bulwar to miejsce gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Menu to kompozycja Poznańskich specjałów z elementami kuchni europejskiej. W tym miejscu, wszystkim znane potrawy nabierają zupełnie nowego charakteru. Kucharze bawią się smakiem, formą i strukturą dań, tak aby dogodzić podniebieniom nawet największych smakoszy. 

Kup jako Voucher na prezent. 

 

DEGUSTACJE

Poza Kolacją w Ciemności dbywa się tu niezwykła Degustacja Piwa w Ciemności. Możliwość skosztowania kilku rodzajów złocistego trunku, całkowita ciemność i konferansjer opowiadający ciekawe historie… to wszystko zapewnia niesamowite wrażenia i spędzenie czasu w niezapomniany sposób!

Kontakt

Adres: Stary Rynek 37, Poznań
Tel. +48 61 665 85 85

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności