Warszawa - Restauracja QCHNIA ARTYSTYCZNA

Kolacja w Ciemności w Warszawie odbywa się w przepięknie zlokalizowanej restauracji Qchnia Artystyczna. Znajduje się ona w Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim, przy parku Agrykola i Łazienkach Królewskich. Wnętrze to ciągle zmieniające się odważne dekoracje o prostych formach i jasnych kolorach. Jest to idealne miejsce zarówno na spotkanie biznesowe, jak i elegancką kolację przy świecach. To właśnie dlatego wybraliśmy Qchnię Artystyczną na miejsce realizacji niezwykłego przedsięwzięcia, jakim jest Dine in the Dark. Ta prestiżowa Restauracja działa już od 30 lat zyskując coraz większe doświadczenie w realizowaniu tradycyjnych jak i niekonwencjonalnych projektów. Obsługuje zarówno wydarzenia kulturalne, duże firmowe bankiety, a od czerwca 2023 również Kolację w Ciemności.

MENU

Dania serwowane w Qchni Artystycznej są przyrządzane zawsze z najwyższej jakości sezonowych produktów. Jest to kuchnia nowoczesna, zdrowa a także podążająca za najnowszymi trendami kulinarnymi. Na potrzeby Dine in the Dark, Szef Kuchni stworzył specjalne dania, które z pewnością zachwycą podniebienia wszystkich naszych gości.

Kontakt

Adres: ul. Jazdów 2, Warszawa.
Telefon: 22 66 88 272

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności