Warszawa - Restauracja "BORPINCE"

Kolacja w Ciemności w Warszawie odbywa się w restauracji BORPINCE zlokalizowanej w samym centrum miasta, nieopodal ulic Chmielnej i Nowego Światu – najpopularniejszych deptaków stolicy. Urządzona w piwnicy zabytkowej kamienicy, buduje swój nastrój eleganckim wystrojem i wyborną, węgierską kuchnią. Jest to idealne miejsce zarówno tak na spotkanie biznesowe, jak i elegancką kolację przy świecach. To właśnie dlatego wybraliśmy Borpince na miejsce realizacji niezwykłego przedsięwzięcia, jakim jest Dine in the Dark.

MENU

Restauracja specjalizuje się w kuchni węgierskiej. Na potrzeby Dine in the Dark, Szef Kuchni stworzył unikalne dania, które nawiązują do kulinarnej tradycji Węgier, jednak są jednocześnie na tyle stonowane, by smakowały każdemu z naszych gości. Dodatkowo, jak wskazuje nazwa (“borpince” z węg. “winiarnia”), miejsce to specjalizuje się w wybornych winach, których posmakować można zarówno w trakcie jak i bezpośrednio po Kolacji w Ciemności.

Kup jako Voucher na prezent.

 

 

DEGUSTACJE

Restauracja Borpince oferuje nie tylko wspomnianą wyżej Kolację w Ciemności, ale również dwie, profesjonalne i wyjątkowe degustacje - wina i piwa. One również odbywają się w całkowitej ciemności, co czyni je naprawdę unikalnymi eventami. Poznawanie smaku przy “wyłączeniu” zmysłu wzroku jest świetną zabawą i ciekawym testem dla naszych kubków smakowych. Degustację Wina w Ciemności prowadzi doświadczony sommelier, który opowiada nieco więcej o tym niezwykłym trunku, a Degustacja Piwa w Ciemności ma charakter ciekawej opowieści, w której główną rolę odgrywa ten złocisty alkohol.

 

 

 

Degustacje to nie tylko świetna zabawa i duża dawka przyjemności. To także ciekawa podróż po wyjątkowym smaku i aromacie. 

Kup Voucher na prezent:
Degustacja Wina w Ciemności
Degustacja Piwa w Ciemności

Kontakt

Adres: ul. Zgoda 1, Warszawa – Śródmieście
Tel. +48 22 828 22 44

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności