Katowice - Restauracja "ZAKLĘTY CZARDASZ"

Katowice to ponoć miasto, którego tylko fragment można zobaczyć na powierzchni. A co kryje się pod nią? Nie chodzi tu o kilometry korytarzy, chodników i szybów kopalnianych. Pod ziemią, kryje się też smak i elegancja. Właśnie dlatego Kolacja w Ciemności w Aglomeracji Śląskiej odbywa się w samym jej sercu, w bijącym w węgierskim rytmie miejscu, jedynym w swoim rodzaju. Restauracja węgierska Zaklęty Czardasz oraz Winiarnia pod Czardaszem to idealne miejsce, by wyłączyć wzrok i otworzyć pozostałe zmysły. W przestronnych, nastrojowych wnętrzach otulonych zapachem papryki, czosnku i aromatycznych przypraw zabierzemy Państwa w podróż w krainę smaku. To miejsce nie tylko idealne dla naszej Kolacji w Ciemności, to także doskonała przestrzeń do spotkań rodzinnych, biznesowych, imprez firmowych a może i przede wszystkim do spędzenia romantycznych chwil tylko we dwoje. Zapraszamy!

Menu

Czardasz to piękny i dynamiczny taniec z charakterem. Taka sama jest węgierska kuchnia. W menu restauracji odnajdziecie Państwo całą gamę smaków, aromatów i kompozycji bazujących na tradycyjnych daniach prosto znad Dunaju. Są tutaj klasyczne dania takie jak Bogracz, Tokan, czy naleśnik a’la Gundel, ale też nowoczesne połączenia przypraw i składników inspirowanych Węgrami. Do wszystkiego podawane są najlepsze wina z Tokaju, Villany czy wina Balatońskie.

Kup jako Voucher na prezent. 

Kontakt

Adres: ul. Kopernika 9, Katowice

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności