Wrocław - Restauracja "DWÓR POLSKI"

Dwór Polski to hotel i restauracja znajdujące się w samym sercu wrocławskiego Rynku, w jednej z zabytkowych, XVI wiecznych kamienic. 

Posiada sale konferencyjne, salę bankietową i przytulny hotel. W czasie lata, Goście mogą skorzystać z ogródka i ogrodu w dziedzińcu. Organizowane są tam imprezy okolicznościowe, obiady po ślubie i wesela.

Menu

 

Dine in the Dark to inspirujące doświadczenie, gdzie oprócz smaku ważny jest zapach, tekstura i temperatura dań. Kolacja we Wrocławiu odbywa się w podziemiach restauracji Dwór Polski. Szef kuchni dba o to, by serwowane dania były pełne smaków i faktur, a co za tym idzie ciekawe do degustowania w zupełnej ciemności. Restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej. W swoim menu podaje dania klasyczne i dania inspirowane kuchnią polską. Jako jedna z niewielu restauracji we Wrocławiu przyrządza dania z dziczyzny. Niech jednak nie będzie to dla Państwa podpowiedzią, bo na kolację w ciemności menu jest specjalnie przygotowywane i często zawiera smaki z innych części świata.

 

Kup jako Voucher na prezent. 

Kontakt

22 66 88 272

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności