Wrocław - Restauracja "DWÓR POLSKI"

Dine in the Dark jest nowoczesnym, oryginalnym i z pewnością inspirującym doświadczeniem, w którym elegancja miesza się z innowacyjnością. To właśnie dlatego nasza Kolacja w Ciemności we Wrocławiu odbywa się w Restauracji Dwór Polski.

Restauracje Dwór Polski znajdują się w samym sercu wrocławskiego Rynku, w jednej z zabytkowych, XVI wiecznych kamienic. Restauracje różnią się wystrojem i serwowaną kuchnią, zatem każdy znajdzie tam swoje ulubione miejsce. W głównym holu Restauracji można obejrzeć Galerię Osobistości, które odwiedzały to miejsce.
Jak mówi tradycja, to właśnie tutaj, w zajeździe o wysokiej randze, Król Władysław IV Waza spotykał się potajemnie ze swoją przyszłą małżonką Anną Habsburg. Cała kamienica od wieków jest więc ważnym miejscem na gastronomicznej mapie Wrocławia.

Menu

Restauracja Królewska 

Elegancka - huzarskie zbroje, zabytkowe meble, dostojni kelnerzy. Latem posiada piękny ogródek na płycie Rynku - z widokiem na fontannę. Tutaj gościły wszystkie osobistości, których zdjęcia można podziwiać w holu kamienicy.
Menu tej restauracji słynie głównie z dziczyzny i królewskich dań polskich.

Karczma Piastów 

Folkowa i biesiadna - w menu tradycyjne dania polskie, pyszny żur i golonka.

Z czego słynie Karczma Piastów? Z biesiad! Długie stoły pomieszczą wszystkich - bliskich i dalszych znajomych. Te ściany wiedzą, co to gwar, głośny śmiech, zwady czy wesela. Stoły uginają się od jedzenia tłustego, ale zawsze świeżo przygotowanego. Leje się piwo, wódka i czerwone wino.
Latem Goście najchętniej spędzają czas na dziedzińcu, pełnym zieleni i kwiatów.

 

Kup jako Voucher na prezent. 

Kontakt

Adres: Rynek 5, 50-529 Wrocław

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności