Wrocław - Restauracja "INSPIRACJA"

Dine in the Dark jest nowoczesnym, oryginalnym i z pewnością inspirującym doświadczeniem, w którym elegancja miesza się z innowacyjnością. To właśnie dlatego nasza Kolacja w Ciemności we Wrocławiu odbywa się w Restauracji Inspiracja. Zlokalizowana w zabytkowych piwnicach gmachu Starej Giełdy, umiejscowiona w samym sercu miasta, przy słynnym Placu Solnym, jest doskonałym miejscem zarówno na spotkanie z przyjaciółmi jak i romantyczną kolację przy świecach, czy też rodzinny obiad. Nie można jednak zapomnieć, iż lokalizacja i historia zobowiązują, dlatego też Inspiracja jest częstym miejscem spotkań biznesowych, łącząc w swoich wnętrzach wszystko to czym żyje nowoczesne miasto ze wspaniałą historią: tradycję, rodzinę, biznes i rozrywkę. To unikalne miejsce, które każdy wrocławianin jak i turysta powinien odwiedzić. Szczególnie w czasie Kolacji w Ciemności!

Menu

Jak sama nazwa wskazuje, Restauracja Inspiracja stara się pokazywać to co nowe w tradycyjnej formie, jak i przełamywać schematy, serwując znane dania i smaki w odświeżonej, nowoczesnej kompozycji. Czerpiąc z tego co najlepsze w kuchni polskiej i dodając do tego akcenty nierzadko niecodziennych smaków jest prawdziwą inspiracją dla każdego smakosza. Można znaleźć tutaj wykwintne jak i popularne dania, co gwarantuje gościom, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Będąc we Wrocławiu nie można pominąć tego kulinarnego zakątka Placu Solnego.

Kup jako Voucher na prezent. 

Kontakt

Adres: Plac Solny 16, Wrocław – Stare Miasto
Tel. +48 71 346 09 83

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności