Dine in the Dark jest projektem międzynarodowym. Poszczególne lokalizacje łączy nie tylko wspólna idea i najwyższa jakość, lecz także wzajemne wsparcie, wymiana doświadczeń, sugestii i zespołowa praca nad rozwojem Dine in the Dark.

 

Flags_lt

Litwa

To tutaj stworzono standard, który obowiązuję w innych krajach. Kolacje są realizowane w Wilnie i Kownie, odpowiednio w jednej z najlepszych stołecznych restauracji oraz w restauracji znajdującej się w piwnicach gotyckiego gmachu.
Flags_lv

Łotwa

Inicjatywa spotkała się z dużym odzewem mediów i samego społeczeństwa. Kolacje realizowane są w Rydze, w prestiżowej restauracji.
Flags_ee

Estonia

Dine in the Dark błyskawicznie zdobył Talinn. Kolacje odbywają się w tajskiej restauracji Krua, zlokalizowanej w drewnianym, dziewiętnastowiecznym budynku.
Flags_fi

Finlandia

Dine in the Dark odbywa się tam w Tampere w restauracji Tiiliholvi oraz rzecz jasna w Helsinkach w meksykańskiej restauracji Cantina West. Jest to tam jeden z najpopularniejszych prezentów kulinarnych!
 
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności