Łódź - Restauracja "Farina Bianco"

Kolacja w Ciemności w Łodzi odbywa się w restauracji Farina Bianco zlokalizowanej w centralnym punkcie miasta, przy ul. Piłsudskiego 14. Restauracja urzeka swych gości od samego wejścia. Piękne wnętrza oraz wspaniały, unoszący się aromat świeżych ziół zachęcają by pozostać tu na dłużej. Pewnie mieliście okazję próbować wielu specjałów kuchni europejskiej, ale czy uda Wam się odgadnąć te smaki w ciemności? Przyjdźcie i sprawdźcie co na tą szczególną okazję przygotował Szef Kuchni. 

 

Menu

Restauracja specjalizuje się w kuchni europejskiej. Na potrzeby Dine in the Dark, Szef Kuchni stworzył unikalne dania, które zabiorą Was w podróż po różnych zakątkach świata. W tym miejscu, wszystkim znane potrawy nabierają zupełnie nowego charakteru. Kucharze bawią się smakiem, formą i strukturą dań, tak aby dogodzić podniebieniom nawet największych smakoszy. Bogata w smaki kolacja serwowana w całkowitej ciemności pozwoli rozbudzić Wasze zmysły. 

Kup jako Voucher na prezent. 

Kontakt

Adres: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 14, Łódź
Tel. 509 809 558

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności